Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

NEWSTATE REI

ul. Bartosza Głowackiego 6/2 Kraków

Mapa

790 703...

790 703 709

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

Chcesz sprzedać nieruchomość?

13

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia NEWSTATE REI

Filtruj

110 zł/m²196,48 m² 21 613 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego w nowoczesnej inwestycji Centralna Vita, realizowanej przez...

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy położony na parterze nowej inwestycji przy ul. Ostatniej 1f. Lokal jest w stanie deweloperskim, co...

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²75,14 m² 7 890 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalny lokal usługowy na wynajem o powierzchni 75,14 m , zlokalizowany w samym sercu krakowskiego...

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²149,76 m² 18 720 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności...

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²103,88 m² 11 427 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²95,28 m² 8 099 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei prezentuje ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 95,28 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie apartamentowym atal...

Szczegóły ogłoszenia

83,18 zł/m²72,12 m² 5 999 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność przedstawić ofertę najmu lokalu usługowego zlokalizowanego przy ul. Braci Mniejszych 4 w Katowicach. Jest to funkcjonalna...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,99 m² 18 897 zł/m²

Marcin Moszczak

Marcin Moszczak

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich...

Szczegóły ogłoszenia

104 zł/m²120,64 m² 12 547 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu nowoczesnego lokalu usługowego, zlokalizowanego w nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Duża...

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²84,29 m² 7 165 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym...

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²38,98 m² 5 067 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²112,36 m² 12 360 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu narożnego lokalu użytkowego o powierzchni 112,36 m , zlokalizowanego...

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²112,36 m² 12 360 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu narożnego lokalu użytkowego o powierzchni 112,36 m , idealnego pod gabinet...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł116,40 m² 25 773,19 zł/m²

Jakub Izdebski

Jakub Izdebski

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 116,40 m , położony na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska....

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²86,86 m² 9 555 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu narożnego lokalu użytkowego o powierzchni 86,86 m , zlokalizowanego...

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²89,72 m² 7 178 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 89,72 m , doskonale nadającego się na gabinet...

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²75,71 m² 9 842 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla...

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²114,29 m² 10 286 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 114,29 m . Nieruchomość znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 703 475 zł75,71 m² 22 500 zł/m²

Marek Bicz

Marek Bicz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 171 631 zł84,29 m² 13 900 zł/m²

Marek Bicz

Marek Bicz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł37,89 m² 19 662,18 zł/m²

Marcin Moszczak

Marcin Moszczak

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,89 m , położony na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska....

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²295,11 m² 29 511 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Firma newstate rei prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i nowoczesnego lokalu komercyjnego o powierzchni 295,11 m , zlokalizowanego...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 855 zł58,90 m² 21 950 zł/m²

Jakub Izdebski

Jakub Izdebski

 

Piętro:14/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej...

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²67,50 m² 6 750 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu usługowego w inwestycji Osiedle Meiera. Opis inwestycji Osiedle Meiera to nowoczesna,...

Szczegóły ogłoszenia

4 436 160 zł277,26 m² 16 000 zł/m²

Wojciech Pomorski

Wojciech Pomorski

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w nowoczesnym budynku, usytuowanym w atrakcyjnej biznesowo...

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²93,90 m² 10 329 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²225,83 m² 22 583 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego, narożnego lokalu użytkowego o powierzchni 225,83 m , zlokalizowanego...

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²115,72 m² 11 572 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: położone w pobliżu historycznego centrum było do niedawna terenem przemysłowym, który obecnie przekształca się w kwartał miejski...

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²57,50 m² 6 325 zł

 

 

 

Rynek pierwotny

1 200 000 zł50,50 m² 23 762,38 zł/m²

Marcin Moszczak

Marcin Moszczak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 50,50 m + loggia 2,56 m , zlokalizowany w ekskluzywnym...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł58,89 m² 16 114,79 zł/m²

Marcin Moszczak

Marcin Moszczak

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł36,34 m² 15 822,78 zł/m²

Marcin Moszczak

Marcin Moszczak

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 36,34 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji 29L przy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 843 942 zł149,76 m² 18 990 zł/m²

Jakub Izdebski

Jakub Izdebski

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 149,76 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Dąbskiej w Krakowie....

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²95,28 m² 8 099 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²89,72 m² 7 178 zł

Natalia Łobos

Natalia Łobos

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę lokalu użytkowego o powierzchni 89,72 m2 w budynku położonym w nowo powstałym kompleksie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 295 zł25,64 m² 20 526,33 zł/m²

Marcin Moszczak

Marcin Moszczak

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 016 225 zł89,61 m² 22 500 zł/m²

Wojciech Pomorski

Wojciech Pomorski

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł86,79 m² 17 283,10 zł/m²

Wojciech Pomorski

Wojciech Pomorski

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal na sprzedaż zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Fredry 6 w Krakowie. Jest to nowoczesne i stylowe...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 556 zł29,08 m² 17 728,87 zł/m²

Marcin Moszczak

Marcin Moszczak

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł36,80 m² 21 711,96 zł/m²

Marcin Moszczak

Marcin Moszczak

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 36,8 m , położony na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska....